Kontakt oss

Bedriftsidretten tilbyr mer enn 50 ulike aktiviteter. Vi er Norges 3. største særforbund med mer enn 320.000 medlemmer. Ta kontakt med oss om du ønsker å få mer informasjon om vårt aktivitetstilbud og hvordan du kan samarbeide med Bedriftsidretten. 

I listen under finner du din lokale kontaktperson. Vi ser frem til at du tar kontakt.

FORBUNDS-
KONTORET

Ta kontakt

AKERSHUS
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Jarle Blindheim


Tlf D:
669 41 623
Tlf M:
975 63 038
Epost:
jarle.blindheim@bedriftsidrett.no 
Ta kontakt

AUST-AGDER BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Arild Larsen


Tlf:
971 99 477
Epost:
arild.larsen@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

BUSKERUD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Erik Fransson


Tlf:
932 57 468
Epost:
erik.fransson@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

HEDMARK & OPPLAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Marianne Berg


Tlf:
926 41 281
Epost:
marianne.berg@bedriftsidrett.no 
Ta kontakt

HORDALAND BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Trygve Hagen


Tlf D:
555 95 800
Tlf M:
982 37 761
Epost:
trygve.hagen@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

MIDT-NORGE SØR
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Lars A.Helgemo


Tlf:
481 31 470
Epost:
la@bedriftsidrett.no 
Ta kontakt

NORD-TRØNDELAG
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Andrea Hagstrøm


Tlf D:
741 00 119
Tlf M:
990 12 514
Epost:
andrea.hags...riftsidretten.no 
Ta kontakt

NORDLAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Stine Mosti


Tlf:
976 53 634
Epost:
stine.mosti@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

OSLO BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Stein Aker


Tlf:
909 81 584
Epost:
stein.aker@bedriftsidrett.no 
Ta kontakt

ROGALAND
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Torger Været


Tlf:
517 37 880
Epost:
rogaland@bedriftsidrett.no 
Ta kontakt

SOGN OG FJORDANE BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Trygve Hagen


Tlf D:
555 95 800
Tlf M:
982 37 761
Epost:
trygve.hagen@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

TELEMARK
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Thomas Stornes


Tlf:
476 68 286
Epost:
thomas.storne....driftsidretten.no 
Ta kontakt

TROMS & FINNMARK
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Ole M. Ekanger


Tlf:
951 35 488
Epost:
ole.morten.ekang....edriftsidrett.no 
Ta kontakt

VEST-AGDER
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Sigmund Lode


Tlf:
922 27 108
Epost:
sigmund.lode@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

VESTFOLD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Erik Fransson


Tlf:
932 57 468
Epost:
erik.fransson@bedriftsidretten.no 
Ta kontakt

ØSTFOLD
BEDRIFTSIDRETTSKRETS

Daglig leder: 
Stian Olbergsveen


Tlf:
995 47 770
Epost:
marius.johanse...edriftsidretten.no 
Ta kontakt
Powered by: Bloc